Piyo House İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından birinde, Levent - Etiler - Ulus ve 2.köprü geçiş orta noktasında, Akatlar’da, tertemiz, ferah, bahçe içerisinde ve yeşilliklerle çevrili bir Pilates ve Yoga Stüdyosu. Stüdyomuzun adını “Piyo House” koyduk çünkü burası bir Pilates ve Yoga Evi. Piyo adını her andığımızda herkesi Pilates ve Yoga yapmaya çağırıyoruz; Let’s Piyo diyoruz! House dedik, çünkü ev sıcaklığında, butik, enerjisiyle sizi rahat ettirmeye çalışan bir ambiansı var.

Piyo House Pilates, Fonksiyonel Antrenman ve Yogayı bir arada bulunduran ve egzersizi insanlara sevdirmeyi , en güvenli şekilde yaptırmayı ilke edinen, şehir merkezinde ve bahçe içerisinde bir stüdyo.. #letspiyo #piyohouse #pilatesyogaevi

 

Vizyonumuz, Bütünsel Sağlık.. Güzellik kaygısı duymadan, Beden-Ruh-Zihin sağlığını bütün halinde ele alarak, kişinin neye ihtiyacı varsa ona yönlendirilmesi ve tam sağlık içerisinde olması..Pilates mi Yoga mı demiyoruz, bedeninizi tanıyarak, size ne iyi geliyorsa, o gün ne istiyorsanız, neye ihtiyaç duyuyorsanız onu seçin diyoruz. Siz seçemiyorsanız, biz yönlendiriyoruz..

 

Piyo House’un kurucusu Fulya Varışlı Pilates &Yoga Eğitmeni ve Sertifikalı ACE Personal Trainer. Saint-Michel Fransız Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme mezunu olan Fulya Varışlı,  yaklaşık 10 yıl kadar kurumsal firmalarda Satış ve Pazarlama departmanlarında yöneticilik yaptıktan sonra, hep tutkuyla yaptığı spora yoğunlaşıp, hayatını Pilates, Yoga ve Sağlıklı Yaşam üzerine kurmayı seçmiş. Uzun yıllar yüzme, bale, modern dans, fitness ve pilates geçmişi olan Fulya Varışlı; Anatomi, 3D Anatomy, Mat, Reformer, Cadillac, Prenatal - Postnatal Hamilelik Pilatesi, Chair,  Barrel ve Pilates for Men eğitimlerini de tamamladıktan sonra Pilates Eğitmenliği yapmaya başlamış. Aletli Pilates ve Grup Mat Pilates dersleri verirken, bir yandan da Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünü başarıyla bitirmiştir. Sonraları Sağlıklı yaşamla birlikte Yoga yı da hayatına sokmuş ve Özel bir kurumdan 200 saatlik Yoga Hocalık Eğitimi’ ni bitirmiş, Herkes İçin Spor Federasyonundan da Yoga Antrenörlüğü Eğitimi’ ni tamamlamıştır. Pozitif kişiliğiyle sürekli araştırıp kendini geliştirmeyi ve bilgilerini etrafındakilerle paylaşmayı seven Fulya Hoca, bitmeyen enerjisini derslerinde öğrencilerine de yansıtmaktadır. Egzersizin, kişinin ruh ve beden sağlığına olan katkısını ulaşabildiği tüm insanlara aktarıp, daha çok kişiye sporu sevdirmeyi hedeflemektedir.