c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us
piyo house

Hakkımızda

Piyo House şehrin merkezinde, Levent – Etiler – Ulus ve 2.köprü geçiş orta noktası Akatlar’da, bahçe içerisinde, Aletli Pilates, Fonksiyonel Antrenman, Yoga, Antigravity Yoga ve Kickboks u bir arada bulunduran, konusunda uzman sertifikalı eğitmenler eşliğinde en son teknolojik ekipmanlarla, sadece bedeninizi değil ruhunuzu ve zihninizi de arındırabileceğiniz bir Sağlıklı Yaşam ve Spor Merkezi’dir.

Birebir eğitmenlerle özel ve grup dersler, kapalı gruplara ve şirketlere özel programlar, etkinlik ve söyleşiler, atölye programları, masaj terapi ve organik ürünlere kadar Piyo’da Sağlıklı Yaşam’la ilgili çok şey var.

Stüdyomuzun adı “Piyo House” çünkü burası ev sıcaklığında ve temizliğinde bir Pilates ve Yoga Evi olarak, iki katlı bir villa içerisinde, 2018 yılı Eylül ayında kuruldu. Sizlerden gelen olumlu ve güzel geri dönüşlerle, 2019 Eylül de stüdyomuzun gym fitness alanı da genişleyerek, metrekare olarak oldukça geniş, her yeri açılabilir camlarla çevrili ve en havadar Spor Stüdyosu ünvanını aldık.

Piyo adını her andığımızda herkesi Pilates, Yoga, Fonksiyonel Antrenman ve egzersiz yapmaya çağırıyoruz; Let’s Piyo diyoruz!  Enerjinizi yükseltmek ve daha iyi hissetmek için Let’s Piyo! #letspiyo

Vizyonumuz, Bütünsel Sağlık.. Güzellik kaygısı duymadan, Beden-Ruh-Zihin sağlığını bütün halinde ele alarak, kişinin neye ihtiyacı varsa ona yönlendirilmesi ve tam sağlık içerisinde olması..Pilates mi Yoga mı demiyoruz, bedeninizi tanıyarak, size ne iyi geliyorsa, o gün ne istiyorsanız, neye ihtiyaç duyuyorsanız onu seçin diyoruz. Siz seçemiyorsanız, biz yönlendiriyoruz..

Piyo House’un kurucusu Fulya Varışlı, Pilates & Yoga Eğitmeni ve Sertifikalı ACE Personal Trainer. Saint-Michel Fransız Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme mezunu olan Fulya Varışlı,  yaklaşık 10 yıl kadar kurumsal firmalarda Satış ve Pazarlama departmanlarında yöneticilik yaptıktan sonra, hep tutkuyla yaptığı spora yoğunlaşıp, hayatını Pilates, Yoga ve Sağlıklı Yaşam üzerine kurmayı seçmiş. Uzun yıllar yüzme, bale, modern dans, fitness ve pilates geçmişi olan Fulya Varışlı; Anatomi, 3D Anatomy, Mat, Reformer, Cadillac, Prenatal – Postnatal Hamilelik Pilatesi, Chair,  Barrel ve Pilates for Men eğitimlerini de tamamladıktan sonra Pilates Eğitmenliği yapmaya başlamış. Aletli Pilates ve Grup Mat Pilates dersleri verirken, bir yandan da Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünü başarıyla bitirmiştir. Sonraları Sağlıklı yaşamla birlikte Yoga yı da hayatına sokmuş ve Özel bir kurumdan 200 saatlik Yoga Hocalık Eğitimi’ ni bitirmiş, Herkes İçin Spor Federasyonundan da Yoga Antrenörlüğü Eğitimi’ ni tamamlamıştır. Pozitif kişiliğiyle sürekli araştırıp kendini geliştirmeyi ve bilgilerini etrafındakilerle paylaşmayı seven Fulya Hoca, bitmeyen enerjisini derslerinde öğrencilerine de yansıtmaktadır. Egzersizin, kişinin ruh ve beden sağlığına olan katkısını ulaşabildiği tüm insanlara aktarıp, daha çok kişiye sporu sevdirmeyi hedeflemektedir.