c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Yoga

Yoga fiziksel, zihinsel ve manevi bier öğreti disiplinidir. Bize canlı, enerjisi dengelenmiş bedenler; duyarlı, dengeli, sakin zihinler ve nefes aracılığıyla yaşam enerjisini rahatça içimize çekme olanağı tanımaktadır. Günün stresinden arınmak ve kendinizi akışa bırakmak için, temiz, ferah ve zen tarzıyla oluşturduğumuz stüdyomuza  bekliyoruz.

Yoga derslerimizde nefes ve meditasyon çalışmaları da yapılıp, kişilerin ihtiyaç ve sağlık durumlarına göre dersler yapılmaktadır. Yoga iyi gelir diyip, sizi özel yoga stüdyomuza bekliyoruz.

Derslerimiz birebir, çift olarak veya 3-4 kişi gibi kapalı grup dersleri olarak yapılmaktadır. İlk görüşmemizde kişinin ihtiyacı veya isteği belirlenip, uzman eğitmenimiz tarafından ona göre yoga dersi türü belirlenir. Piyo House’ta Hatha Yoga, Vinyasa, Yin Yoga, Restoratif Yoga, Yogalates ve Hamile Yogası dersleri yapılmaktadır.

Şirketlere özel yoga dersleri, nefes seansları, meditasyon çalışmaları gibi etkinlikler de düzenliyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NEDEN YOGA İYİ GELİR?

Hepimiz gündelik hayatın koşturmasında rahatlamaya ihtiyaç duyarız.

Stresten kurtulmak, kaygılarınızdan uzaklaşmak, doğru nefes alıp vermeyi öğrenebilmek için sakin bir ortamda yoga kendinize zaman ayırmanızı sağlar.

Esnemek ve kuvvetlenmek için yoga bedeninizle tanışıp bütünleşmenizi sağlar.

Ağrıları dindirir ve duruşu düzeltir. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak hayat kaliteniz artar.

Bütünsel sağlık, ruh beden ve zihin sağlığı için yoga size iyi gelecek.